Wyszukiwanie

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza w mury swojej uczelni, do samego serca Krakowa, proponując bogatą ofertę dydaktyczną i nowoczesne metody kształcenia. Rozpoczeła się rekrutacja na takie kierunki jak: teologia, turystyka religijna, filozofia, prawo kanonicczne, historia, historia sdztuki, ochrona dóbr kultury, muzyka kościelna, turystyka historyczna, archiwistyka i zarządzanie dokumentacją, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, nauki o rodzinie oraz praca socjalna.

www.upjp2.edu.pl

 

Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka odbywać się będą w dniach 10-12 marca 2017 r. w Parafii Św. Jadwigi w Dębicy.

         Do udziału w Rekolekcjach zapraszamy osoby przeżywające problem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, hazardu czy innych nałogów oraz ich rodziny i bliskich.Pragnienie uczestnictwa w rekolekcjach, prosimy niezwłocznie zgłosić w kancelarii Parafii Św. Jadwigi w Dębicy lub na poniedziałkowym spotkaniu Wspólnoty KWC, ze względów organizacyjnych oraz w celu odebrania programu rekolekcji i uzyskania bliższych informacji. Zaznaczamy, że jest ograniczona ilość miejsc.

 

19. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy zapraszają dzieci i młodzież niepełnosprawną wraz z rodzicami lub opiekunem na Uroczystość Jubileuszu 5—lecia placówki połączonego z obchodami dnia godności osób z niepełnosprawnością intelektualną, które rozpoczną się Mszą św. W Kościele p.w. Ducha św. w Dębicy w dniu 19 maja b.r. o godz. 9.00,  następnie część artystyczna i piknik integracyjny.

 

Fundacja Educare et Servire zaprasza na Dzień Otwarty zasadniczej szkoły zawodowej i szkoły przysposabiającej do pracy, który odbedzie się 17 maja 2016 r. w godz. od 14.00 do 17.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Wagnera 4 w Dębicy. Jednoczesnie informujemy, że rozpoczął się nabór do obu szkół, które kształcą osoby z lekką, umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością. Obie szkoły posiadają uprawnienia szkoły publiczneji są bezpłatne.

Stowarzyszenie "Radość" serdecznie zaprasza na Dni Otwarte dla osób Niepełnosprawnych, które odbędą się od 18 - 22 kwietnia 2016 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli. Kontakt pod numerem: 14 682 55 00.

Podczas wizyty w Warsztatach , będzie można otrzymać informacje szczegółowe związane z prowadzoną rehabilitacją oraz opbowiązujące zasady Rekrutacji. Szczegóły na afiszu poniżej.

W sobotę 9 kwietnia w kościele klasztornym odbędzie się kolejne Spotkanie z Biblią, które poprowadzi ks.Profesor Piotr Łabuda biblista. Spotkanie będzie w godzinach 9-12.00 serdecznie zapraszają Siostry Służebniczki.

 

W związku ze zbliżającym się terminem przyjmowania wniosków obszarowych, Kierownik Biura Powiatowego w Dębicy serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 11 marca o godz. 9.00 w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej. Szkolenie ma na celu zapoznać z istotnymi zmianami w zasadach wypełniania wniosków obszarowych na rok 2015 oraz planowanymi działaniami PROW 2015-2020.

Sołtys wsi Wola Żyrakowska zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 9 listopada 2014 r. o godz. 14.00 w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej. Tematem zebrania będzie między innymi: Sprawozdanie z mijającej kadencji, sprawozdanie z działalności sołtysa, informacja na temat gospodarki odpadami. W przypadku braku frekwencji, zebranie odbędzie się w tym samym dniu, w tym samym lokalu o godz. 14.15

Zegar

Dzisiaj jest

wtorek,
23 października 2018

(296. dzień roku)

Święta

Wtorek, XXIX Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera albo wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
21384